Programul Smida Jazz Festival 2021

*Activitățile în dreptul cărora nu este menționat locul de desfășurare, au drept loc de întâlnire/pornire zona dedicată organizatorului fiecăreia, zonă marcată prin signalistica de la fața locului.

Vineri 20 August

10:00 – 13:30

Musai Soundworks [RO]

at Secondary Stage

10:00 – 18:00
Ture cu caiace by AventuraTrekking

Outside the Festival Area

11:00 – 18:00

Activități pentru copii by Elementum

Kids Area

12:00 – 13:30

Iulian Tănase în dialog cu Marius Chivu

at Grow Area

12:00 – 14:00

Nature Mix by Cluj Guided Tours

Outside the Festival Area

12:00 – 18:00

Tururi ghidate pe bicicletă by Biciclez.ro

Outside the Festival Area

12:00 – 18:00

SUP by Powplaca

Outside the Festival Area

12:00 – 18:00

Activități eco pentru copii by Nature o’clock

Nature o’clock Area

13:30 – 14:30

Despre Cooperativa de Energie by Cooperativa de Energie

at Grow Area

14:00 – 16:00

Cercul Întreg [RO]

at Secondary Stage

14:30 – 16:00

Atelier de Creative Writing cu Marius Chivu by Cărturești Cluj

at Grow Area

15:00 – 16:30

Secretele Naturii – Atelier interactiv pentru copii by Cluj Guided Tours

at Cluj Guided Tours Area

15:00 – 17:00

Nature Mix by Cluj Guided Tours

at Cluj Guided Tours Area

16:00 – 17:00

Spoken Poetry by Corpul Poetic

at Grow Area

16:00 – 17:30

Explore & Capture – Concurs de fotografie by Cluj Guided Tours

Outside the Festival Area

17:00 – 18:00

Acetobă [RO]

at Secondary Stage

17:00 – 18:30

Secretele Naturii – Atelier interactiv pentru copii by Cluj Guided Tours

at Cluj Guided Tours Area

19:00 – 20:30

UNCUT [RO]

at Main Stage

21:00 – 22:30

Eivind Aarset & Jan Bang [NO]

at Main Stage

23:00 – 00:30

Fraktale [PL]

at Main Stage

00:30 – 2:00

Karpov not Kasparov [RO]

at Secondary Stage

Sâmbătă 21 August

09:00 – 10:30

Morning Yoga Sessions by Mudra

at Grow Area

09:00 – 13:30

Tur ghidat cu bicicleta la izvoarele Someșului Cald by Someș Delivery

Outside the Festival Area

09:30 – 14:00

Tur hidrobiologic – nevertebratele acvatice din Someșul Cald by Someș Delivery

Outside the Festival Area

10:00 – 13:30

Inertia Movement [RO]

at Secondary Stage

10:00 – 18:00

Activități eco pentru copii by Nature o’clock

at Nature o’clock Area

10:00 – 18:00

Ture cu caiace by AventuraTrekking

Outside the Festival Area

10:00 – 18:00

SUP by Powplaca

Outside the Festival Area

10:30 – 12:00

Photo Komeeting by Vlad Cupșa

at Grow Area

10:30 – 12:00

Caving adventure by TNS Adventures

Outside the Festival Area

11:00 – 12:00

Terapie cu boluri tibetane cu Cătălin Ilea și Larissa Koncz

at Mudra Area

11:00 – 12:30

Secretele Naturii – Atelier interactiv pentru copii by Cluj Guided Tours

at Cluj Guided Tours Area

11:00 – 16:00

Gustă din spiritul locului – drumeție by Cluj Guided Tours

Outside the Festival Area

11:00 – 18:00

Activități pentru copii by Elementum

at Kids Area

12:00 – 13:30

Elena Vlădăreanu în dialog cu Olga Ștefan

at Grow Area

12:00 – 14:00

Nature mix by Cluj Guided Tours

at Cluj Guided Tours Area

12:00 – 18:00

Tururi ghidate pe bicicletă by Biciclez.ro

Outside the Festival Area

12:30 – 13:30

Workshop de automasaj și presopunctură a punctelor meridiane energetice cu Camelia Bulea

at Mudra Area

12:30 – 14:00

Caving adventure by TNS Adventures

Outside the Festival Area

13:00 – 14:30

Secretele Naturii – Atelier interactiv pentru copii by Cluj Guided Tours

at Cluj Guided Tours Area

13:30 – 14:30

Creative Business Talks – Crearium, Mândruța, Atelierul de Murano

at Grow Area

14:00 – 15:00

Workshop: Cum folosim uleiurile esențiale cu Larissa Koncz

at Mudra Area

14:00 – 16:00

Cercul Întreg [RO]

at Secondary Stage

14:30 – 16:00

Atelier de Creative Writing cu Marius Chivu

at Grow Area

14:30 – 16:00

Caving adventure by TNS Adventures

Outside the Festival Area

15:00 – 16:30

Secretele Naturii – Atelier interactiv pentru copii by Cluj Guided Tours

at Cluj Guided Tours Area

15:00 – 17:00

Nature mix by Cluj Guided Tours

at Cluj Guided Tours Area

15:30 – 16:30

Workshop de Mindfulness cu Camelia Bulea

at Mudra Area

16:00 – 17:00

Via Transilvanica by Tășuleasa Social

at Grow Area

17:00 – 18:00

Someșul Culoar Verde-Albastru by Someș Delivery

at Grow Area

17:00 – 18:30

Secretele Naturii – Atelier interactiv pentru copii by Cluj Guided Tours

at Cluj Guided Tours Area

17:00 – 18:00

Waclaw Zimpel [PL]

at Secondary Stage

19:00 – 20:30

Novan Experiment [HU]

at Main Stage

21:00 – 22:30

Gianluca Petrella „Cosmic Renaissance” [IT]

at Main Stage

23:00 – 00:30

Kosmo Sound [BE]

at Main Stage

00:30 – 2:00

Hugo Kant [FR]

at Secondary Stage

Duminică 22 August

09:00 – 10:30

Morning Yoga Sessions by Mudra

at Grow Area

10:00 – 13:00

Ture cu caiace by AventuraTrekking

Outside the Festival Area

10:00 – 13:00

Tururi ghidate pe bicicletă by Biciclez.ro

Outside the Festival Area

10:00 – 13:00

SUP by Powplaca

Outside the Festival Area

*Activitățile în dreptul cărora nu este menționat locul de desfășurare, au drept loc de întâlnire/pornire zona dedicată organizatorului fiecăreia, zonă marcată prin signalistica de la fața locului.

Contactează-ne!

Termeni şi condiţii

Lasă-ne adresa ta ca să afli noutățile!

Termeni și condiții